PRODHUESIT DHE OFRUESIT E SHËRBIMIT TË PAJISJEVE TË FLUIDIT

 • Globalization
  Globalizimi
  Aktualisht, produktet janë përdorur në shfrytëzimin e fushave të naftës dhe gazit, përpunimin dhe transportin e naftës dhe gazit natyror, energjinë bërthamore, industrinë ushtarake, industrinë kimike, energjinë elektrike, prodhimin e letrës, farmaceutikën, ushqimin, energjinë e re, trajtimin e ujit për mbrojtjen e mjedisit dhe të tjera. industritë. Ajo ka krijuar marrëdhënie bashkëpunimi strategjike afatgjata me ndërmarrje të mëdha si PetroChina, Sinopec, CNOOC dhe CNNC.
 • Globalization
  Certifikata
  Që nga themelimi i saj, ajo është fokusuar në kërkimin dhe zhvillimin e pajisjeve të transportit të lëngjeve. Ajo ka kaluar certifikimin API të Institutit Amerikan të Naftës, certifikimin CE të Bashkimit Evropian dhe certifikimin DNV të Shoqërisë Norvegjeze të Klasifikimit.
 • Globalization
  Prodhuesi
  Depamu është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë që integron R & D, prodhimin dhe shitjet. Produktet e saj kryesore janë pompat matëse, pompat reciproke me presion të lartë (plunger / diafragmë), pompat pneumatike me diafragmë, kriopumpat, pompat me vidë, pompat petrokimike dhe pajisje të plota të dozimit kimik, pajisje për marrjen e mostrave të avullit të ujit, pajisje të lëngjeve superkritike, pajisje për trajtimin e ujit, etj. .

Rreth Nesh

Depamu (Hangzhou) Pumps Technology Co., Ltd. e vendosur në Qiantang New District, Kinë, është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në R & D, prodhimin dhe shitjen e produkteve kryesore duke përfshirë pompat matëse, pompat reciproke me presion të lartë (piston/diafragmë lloji), pompat me diafragmë pneumatike, pompat kriogjenike, pompat me kavitet progresiv, pompat e rotorit, paketat e dozimit kimik, pajisjet e marrjes së mostrave me avull uji, pajisjet e lëngjeve superkritike dhe pajisjet për trajtimin e ujit.

Rreth Nesh

Lajmet e fundit

 • Inner Mongolia Shenzhou Silicon Industry Co., Ltd
  Inner Mongolia Shenzhou Silicon Industry Co., Ltd. është instituti i tetë kërkimor i Korporatës së Shkencës dhe Teknologjisë së Hapësirës Ajrore të Kinës (Shanghai Aerospace Industry (Group) Co., Ltd.) dhe Shanghai Aerospace Automobile Electromechanical Co., Ltd., specia
 • China Petrochemical Shijiazhuang Refining and Chemical Company
  China Petroleum & Chemical Corporation Shijiazhuang Refining & Chemical Dega u inkorporua në qytetin Shijiazhuang, Provinca Hebei më 26 dhjetor 2007 pasi Sinopec Corp. integroi asetet dhe biznesin e origjinalit Shijiazhuang Rafining & Chemic
 • Warmly welcome provincial and municipal leaders to visit our company
  Më 20 gusht, Mao Linsheng, ish-zëvendës guvernator i Provincës Zhejiang dhe Fang Jintu, zëvendësdrejtor i Departamentit të Çështjeve Ushtarake Provinciale Zhejiang, Yu Liangwu, ish-zëvendësdrejtor i Departamentit të Personelit Provincial Zhejiang dhe Zho

SHËRBIMI JONË

Teknologjia e aplikimit të Depamu është shumë e gjerë në botë, dhe përfitoni nga këto përvoja. Ne e konsiderojmë veten si ofrues zgjidhjesh dhe sistemesh për transportin e lëngjeve, aplikimet e matjes dhe përzierjes, duke ofruar zgjidhje të personalizuara të personalizimit, nga njësia më e vogël e pavarur deri te instalimi më i madh në internet, dhe duke ofruar konsulencë inxhinierike të proceseve për procese komplekse, me klientët Koncepti i Qendra është të ofrojë shërbime të para-shitjes dhe pas shitjes me cilësi të lartë dhe të përsosur, dhe të krijojë një rrjet shërbimi me shpërndarje globale.

Kontaktoni
Lini Mesazhin Tuaj